Międzynarodowy Dzień Kropki.

• 2023-09-21 12:28:48
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Również uczniowie z klas 0-3 przyłączyli się do świętowania tego dnia.

Międzynarodowy Dzień Kropki.

Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 0 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 1 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 2 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 3 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 4 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 5 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 6 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 7 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 8